O firmie 

Firma remontowo-budowlana Fach-Man świadczy usługi w zakresie  prac remontowo-budowlanych. Obszar naszej działalności to Kraków i okolice.

Umiejętności praktyczne oraz wiedza teoretyczna udoskonalana na przestrzeni lat gwarantują wysoki poziom wykonawczy, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni.

Wykonujemy również tzw. "drobne" remonty czy naprawy w firmach, sklepach, instytucjach itp,  dla nas każdy klient jest ważny:).

Zajmujemy się także likwidacją barier architektonicznych oraz przystosowaniem mieszkań dla osób w ramach dofinansowań z PFRON/MOPS.

Montujemy podjazdy dla osób niepełnosprawnych.

Jeżeli szukasz rzetelnego wykonawcy, który potrafi dostosować się do Twoich wymagań zadzwoń do nas, z przyjemnością złożymy Ci satysfakcjonującą ofertę.

Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem.

Jako jedna z niewielu firm posiadamy polisę OC, która jest dodatkową gwarancją dla klienta, że prace zostaną wykonane sprawnie i solidnie bez żadnych przykrych niespodzianek.